ana sayfa

Karşıyaka Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketerini tüm ayrıcalıklı ince temizliklerinizde tercih edebileceğiniz gibi gündelik rutin temizlikleriniz için de tercih edebilirsiniz..
❌➡ Peki her temizlik firması aynı şekilde mi çalışır. .?
Son zamanların en büyük yanılgısı tüm temizlik şirketlerinin aynı hassasiyet ve güvende olduğudur. Bazı deneyimsiz kislerden oluşan firmalardan hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz.

Özellikle Karşıyaka ve Çevresi Ev temizliklerinde yardım aldığınız temizlik şirketlerinin veya gündelikçi temizlikçi bayanların Hijyenin önemini, temizlikte sağlığınızı olumsuz yönde tetikleyen şeylerin bilincinde olmalı. Ev temizliklerinizi kalitesiz temizlik ürünleri ile yapılmaya devam ederse ciddi solunum rahatsızlıkları kaçınılmaz olur. Karşıyaka Temizlik Şirketiniz bu anlamda kendini geliştirmiş ve eğitimli olmalıdır. Karşıyakada Temizlik firmalarının her türlü gelişimi yakından takip etmesi gerekir. Ev temizliklerinde bir temizlik firmasından destek aldığınızda dört dörtlük titizlikle temizlik hizmetini almak istersiniz.

❌➡ EGEM TEMİZLİK ŞİRKETLERİNİ tercih ettiğinizde nasıl bir farka sahip olursunuz??

Egem Temizlik Hizmetleri daimi müşterilerimiz bilirler ki bizim için herşeyden önce önemli sağlık dolayısı ile hijyendir.
Karşıyaka Ev temizlik şirketi olarak tüm ev temizlik ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup, bu anlamda “Üstün Temizlik Hizmeti” ödülü almış tek temizlik firması olmanın farkıyla yıllardır temizlik hizmeti vermekteyiz.

Ev temizliklerinde detay bizim için çok önemlidir. Ahşap yerlerin temizlik malzemeleri ile cam , mermer, granit, metal, olan yerlerin hepsinin temizlikte ürünü farklıdır. Çünkü doğru olanı da budur. Eğer fayans gibi zeminleri temizlerken kullandığınız ev temizlik ürünlerini ahşap temizliklerinde de kullanırsanız zarar vermiş olursunuz. Ev temizliklerinde banyo ve mutfaklar en önemli yerlerdir. Banyo ve mutfaklarda krom , ahşap, fayans, granit, mermer gibi farklılık gösteren yerler yine farklılık gösteren antibakteriyel dezenfekte temizlik malzemeleri ile temizlenir.

Ev temizliği yaptırmak için sadece evinizin temizliğini değil, sağlığınızı da düşünen Ev Temizlik Firmamız Karşıyaka merkezli olup İzmirin her ilçesine temizlik hizmeti vermektedir. İzmirde ev temizliklerinde sürekli tercih edilmemizin sebebi her anlamda güvenilir olmamızdır. Ev temizlik hizmetinizdeki titizliği çalışma alanlarınız içinde gerçekleştiriyoruz.

İzmirde dükkan temizliği, Aksoy mağaza temizliği,  Alaybey cafe , Atakent bar temizliği, Bostanlı restaurant temizliği,Bahçelievler Ofis temizliği, karşıyaka çarşı AVM temizliği, Şemikler daire temizleme şirketi , Girne Plaza temizliği, Demirköprü ev temizliği firması , Örnekköy fabrika temizliği de hizmetlerimiz dahilindedir. Mavişehir Temizlik Şirketimiz kuruluş yılından buyana sizi memnun etmeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle her türlü temizlik hizmetini memnuniyet garantili yapmaktadır. Bostanlı Temizlik Şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimiz tüm temizlik hizmetlerinde deneyime sahiptir.

Çok fazla zaman ayıracağınız yoğun detay isteyen temizlikleriniz de gün içerisinde profosyonel ellerden kısa sürede temizlenir.

İnşaat sonrası temizliği Karşıyaka , tadilatlı daire temizliği Nergiz , komple sıfır bina temizliği Bahçelievler , yangın sonrası temizliği Dedebaşı , su baskını temizliği içinde 7/24 temizlik hizmeti garantisi veriyoruz. Karşıyaka da komple site temizliği yapıyoruz . Daire daire komple bina temizliklerinde koltuk yıkama işlemi için ücret talep etmiyoruz. Karşıyaka da Soyak Siesta, Park yaşam, Albatros sitesi, Mavisehir Pamukkale, Mavişehir, Ataşehir, Atakent deki sitelerimiz ev temizliğinde bu hizmetimizden faydalanmistir.

İzmir ve İlçelerin de mağaza , dış cephe cam temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Yalı Şemikler de ev temizliğinin yanı sıra endüstriyel temizlik hizmetlerinide firmamız tarafından talep etmektedir.

İşyeri dükkan temizliklerini Bostanlıda cafe , bar temizliği hizmeti olarak izmir temizlik şirketleri firmalarından EgemTemizlik Şirketi tarafından yaptırmaktadır. İzmir in En Uğrak Yeri Karşıyaka  ve en çok temizlik hizmeti verdiğimiz , Karşıyaka  ve semtinde de ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Rutin ev temizliği için kısa ayda 2. Ev temizliği isteklerinize %25 lik indirim gerçekleştiriyoruz.

 

Karşıyaka Temizlik Şirketleri Temizlikte güven ve kaliteyi titizlikle bir arada bulacağınız tek hizmet veren temizlik şirketleri Egem Temizlik Hizmetleri İzmir’de profosyonel olarak çalışmaktadır.

❌➡ Ev temizliklerinde detay nasıl olur??

Ev temizlikleri performans isteyen ve çokça zaman ayırmanız gereken bir durumdur.  Gündelik ev temizliklerini kendiniz yaptığınızda detaylı şekilde gerçekleşmemiş olur. Temizlik firmamız olarak yapmış olduğumuz detaylı ev temizliginden bahsedecek olursak ekip halinde çalışma sitemizde temizlik için ayrı ayrı temizlik malzemeleri ve temizlik aparatları ile adresinize geliyoruz. Oda oda önce camların çerçevelerin kusursuzca özel cam temizlik ürünleri ile silimi gerçekleşir. Perdelerin yıkanması durumunda takılması korniş, rustik gibi perde aparatlarinin silimi yapılır. Duvarların temizliği önemlidir. Temizlik firmamız bunun için ayrı bir personel görevlendirir. Tüm duvarın silimi dezenfekte yöntemle mikrofiber bezler yardımı ile silinir. Bu silimi allerjik durumlar için çok önemlidir.

Sonrasında koltuk ve halılarınızın elle silimi, isteğe bağlı olarak da vukum makinesi ile yerinde yıkama işlemi gerçekleştirilir. Kullanılan eşyaların tek tek tozu alınır. Avizelerin silimi , uygunsa yikaması gerçekleştirilir. Pirizler güvenli şekilde temizlenir. Yataklarınızın yıkama kurutma işlemi gerçekleştirilir. Astım ve alerjik reaksiyona uğramamanız açısından oldukça önemlidir yatak temizliği. Banyo ve mutfakların fayansları derz boşlukları dezenfekte edilip bakteri ve mikroplardan arındırılır. Dolap içleri dışları yağ lekelerinden özel ahşap temizlik malzemeleri ile arındırılır. Bu işlemler kullanılan eşyalı dolu ev temizliklerinde olduğu gibi, boş sıfır daire temizliği, inşaat sonrası temizliğinde ve tadilatlı ev temizliği içinde aynı detayla gerçekleştirilir.

Ev temizlikleri için enerjinizi ve zamanınızı harcamanıza rağmen komple detaylı ev temizliğine ulaşamazsınız.  Karşıyaka Temizlik firmamız gün içerisinde kısa zamanlı olarak sonuca ulaşır. İzmir Ev Temizlik Şirketlerinin %100 memnuniyet garantisi verdiği temizlik hizmetimizden faydalanmak için numararımızdan bizi arıyabilir WEB  Karşıyaka Temizlik Şirketleri adresimizden detayları inceleyebilirsiniz.

İzmirde hayran kalacağınız temizlik hizmetimizden faydalanmak için randevu almayi unutmayınız.