Ev Temizliği Şirketleri Karşıyaka

Ev Temizliği Şirketleri Karşıyaka

Ev Temizliği Şirketleri Karşıyaka

Ev Temizliği Şirketleri Karşıyaka

Temizlikten beklentimiz tartışmasız her zaman hijyendir.  Ev temizliklerinde kullandığımız eşyalarımız veya evimizin demirbaşları  (mutfak dolapları,  cam çerçeve balkon, parke duvar gibi) ne kadar hijyenik olursa sağlığımız açısından o kadar korunma altında olmuş oluruz. .
Temizlik şirketleri temizlikte her detaya dikkat etmek zorundadır.
  Kendinizin yaptığı ev temizliklerinden farklılık olarak temizlik tecrubesiyle ve ince temizlik anlayışı ile temizlik hizmeti vermelidir.
  Tek başına yapılan ev temizliklerinde yüksek ihtimalle hijyen eksikliği veya %100 dezenfekte temizlik gözden kaçabilir .
Egem Temizlik Şirketi ekip halinde çalışma prensibi ile 4/4 lük dezenfekte yöntemle ev temizliğinizi gerçekleştirmek için İzmir in en deneyimli temizlik personellerine sahiptir.  Bu anlamda her türlü temizlik yapılan yeniliği yakinen takip etmektedir.  Temizlik ürünlerinin bilinmeyen olumlu veya olumsuz tüm yönlerini bilmek durumundadırlar.
 Karşıyaka Temizlik Firmaları olarak Şirketimiz her temizlik için farklılık gösteren temizlik ürünlerine sahiptir. Bostanlı da Ev temizliklerinde evinizin her köşesine özel temizlik malzemeleri ile detaycı bir temizlik hizmeti için kendini geliştirmektedir.
 Mavişehir Ofis veya dükkan ev daire  temizliği de aynı incelikle gerçekleştirilirken, ortak kullanılan lavabo ve mutfak gibi yerlerin de daha hijyenik olması için en kaliteli antibakteriyel ve antialerjik temizlik ürünleri ile kesinlikle dezenfekte edilmesi esastır.
Bu titizlik ile temizlik Şirketimiz Karşıyaka merkezli olup , İzmir’in her ilçe ve semtine temizlik hizmeti vermektedir.
  Temizlik personellerimiz SSK lı güvenilir ve deneyimli kişilerdir.  Temizlik Şirketimizden temizlik talep ettiğinizde gönül rahatlığı ile evinizi, işyerinizi, ve yazlığınızı emanet edebilir,  memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
Karşıyakada Temizlik Şirketimiz İzmir de yangın sonrası temizliği, su baskını temizliği için tek tercih edilen temizlik firmasıdır .  Anahtar teslim yapmış olduğumuz temizlik hizmetimize ek olarak tadilat temizliği, dış cephe cam temizliği, İnşaat sonrası temizliği de dahildir.  Temizlikte mekan ve durum ayırt etmeksizin yapmış olduğumuz temizlik hizmeti ni sizde denemek isterseniz nuamrarımızdan veya WEP adresimizden bizlere ulaşabilir, bilgi edinebilirsiniz. .
Facebook Karşıyaka temizlik şirketi  sayfalarımızdan bizleri takip edebilir, size özel kampayalarimizdan haberdar olabilirsiniz.
#EGEMTEMİZLİKŞİRKETİ etiketi ile tüm illerimizin hizmet veren sayfalarına ulaşabilirsiniz. .
Karşıyaka dükkan temizliği, Aksoy mağaza temizliği,  Alaybey cafe , Atakent bar temizliği, Bostanlı restaurant temizliği,Bahçelievler Ofis temizliği, karşıyaka çarşı AVM temizliği, Şemikler daire temizleme şirketi , Girne Plaza temizliği, Demirköprü ev temizliği firması , Örnekköy fabrika temizliği de hizmetlerimiz dahilindedir. Mavişehir Temizlik Şirketimiz kuruluş yılından buyana sizi memnun etmeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle her türlü temizlik hizmetini memnuniyet garantili yapmaktadır. Bostanlı Temizlik Şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimiz tüm temizlik hizmetlerinde Çok iyi deneyime sahiptir.
Her zaman kaliteli hizmetten yana olan ve bu yüzden bizi tercih eden siz değerli müsterilerimize

Egem Temizlik Şirketi olarak teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz. …


Leave a Reply

Temizlik Hizmetlerimiz

✔HİZMETLERİMİZ
🔴EV TEMİZLİĞİ
🔴İŞ YERİ, DÜKKAN, OFİS, BÜRO TEMİZLİĞİ
🔴TADİLAT TEMİZLİĞİ
🔴İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ
🔴FABRİKA TEMİZLİĞİ
🔴DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
🔴YANGIN SONRASI TEMİZLİĞİ
🔴SU BASKINI TEMİZLİĞİ
🔴RESİDENCE TEMİZLİĞİ
🔴OTEL TEMİZLİĞİ
🔴CAFE BAR TEMİZLİĞİ
🔴İBADETHANE TEMİZLİĞİ
🔴KOLTUK YIKAMA HİZMETİ
Karşıyaka Temizlik Şirketi ayrıca günlük temizlik,  haftalık temizlik,  aylık temizlik hizmetlerinde rutin olarak daimi şekilde şirketimizi tercih ettiğinizde üyelik sistemi gerceklestirip sizlere %25 lik indirimli temizlik hizmeti vermektedir.
Hala üye olamadiysaniz bu fırsat kaçmaz diyorsanız hemen bizi arayıp detayları öğrenin ve üyeliğinizi gerceklestirelim……
Temizlikte kalite ve hijyense istediğiniz Karşıyaka Temizlik Şirketlerini tercih ediniz…
Telefon:    0 232 362 01 00

Karşıyaka Temizlik Ne Yapar

Karşıyaka Temizlik Şirketi, temizlik sektöründe uzun yıllardır kendini kanıtlamış kurumsal bir temizlik firmasıdır. Karşıyaka Temizlik Şirketlerini diğer ev temizlik şirketlerinden ayıran en önemli özelliği alanında İzmir’de  “ÜSTÜN KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETİ ” ödülünü alan tek Temizlik Şirketi olmasıdır.
✔MİSYONUMUZ
 Karşıyaka Temizlik Firmaları olarak temizlik için gerekli SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı temizlik ürünleri  ile kâr değil sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Uygun Fiyatlı Temizlik de son sistem teknolojik temizlik aparat ve makineleri ile sorunsuz, memnuniyet odaklı çalışma prensibimizi amaç edindik.
✔VİZYONUMUZ
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir temizlik firmasıdır. Amacımız sadece ev temizliklerinde sizlere destek olduğumuz gibi zorlu teferruatlı durumlarda da düşünmeden tereddüt etmeden firmamızı tercih etmenizdir. Bu anlamda her türlü temizlik durumlarına hazır ve deneyimine sahip ekiplerle hizmet vermeyi vizyon edindik. Karşıyaka da ev temizliklerinde tadilatlı ev, işyeri temizliğinden,  yüksek dış cephe temizliğine yani Endüstriyel temizlik hizmetlerinde de sizlere detaylı temizlik hizmeti vermekteyiz. ..
Adres: Bostanlı Mah 6440/2 Sokak no 32/A  Karşıyaka / İzmir

Telefon:    0 232 362 01 00

Telefon2:  0 232 362 18 58

Gsm : 0 532 513 10 99

Website:  www.karsiyakatemizlik.com
Email:  egemtemizlik@hotmail.com
Çalışma Saatlerimiz: Pzt. – Paz.: 08:00 – 20:00