Hakkımızda

Egem Temizlik Karşıyaka olarak İzmir de güvenilir bir Temizlik Şirketi olmak temel misyonumuzdur.

Müşterilerimizin Karşıyaka temizlik şirketinden Satın aldığı Hizmetin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Çünkü bu hem verdiğimiz hizmetin onaylanması, hem de çevresine bizi tavsiye edebilecek müşterilerimize referans kaynağı demektir.

Biz işimizi ciddiye alıyoruz.

Sizden ricamız İzmir Temizlik Şirketleri arasında firma ararken lütfen detaylı araştırınız. Örneğin firmamız hakkında merak ettiklerinizi Google arama çubuğuna Egem Temizlik yazarak, hakkımızda ki, tüm dökümana ulaşabilirsiniz. Sabit telefonu ve iş yeri adresi dahi olmayan firmalara güvenmeyiniz.

Bu önlemler sonradan çıkabilecek tatsız durumları önlemek içindir. Bireysel ve kurumsal her türlü temizlik işleriniz bizi güvenle arayabilirsiniz.

Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İşyeri Temizliği, İnşaat Temizliği, tüm kurumsal temizlik işleriniz için buradayız .  Karşıyaka Egem Temizlik

Firmamıza Ulaşın – Karşıyaka Temizlik Şirketleri
Sizde temizlik hizmetleri yaptırmak istiyorsanız, İzmir Ev Temizliği Firmaları içerisinde kalite ve profesyonel çalışma sistemi ile kendini kanıtlamış firmamıza aşağıda ki telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman olan eğitimli Çalışanlarımız size birinci sınıf bir temizlik hizmeti sunacaklardır. Aradığınızda temizlik yapılacak alan hakkında mutlaka detaylı bilgi veriniz. Verdiğiniz bilgiye göre firma temsilcimiz, size en uygun ve en ekonomik çözümü önerecektir. Bizi İzmir’in ve Karşıyaka nın her yerinden olduğu gibi, çevre il ve ilçelerden de kesintisiz arayabilirsiniz. İzmir’in kaliteli Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Grubu olarak tüm temizlik faaliyetleriniz için hizmetinizdeyiz.

Arayın, temizlik işleriniz bize, vaktiniz size kalsın!

0.232. 362 01 00


Temizlik Hizmetlerimiz

✔HİZMETLERİMİZ
🔴EV TEMİZLİĞİ
🔴İŞ YERİ, DÜKKAN, OFİS, BÜRO TEMİZLİĞİ
🔴TADİLAT TEMİZLİĞİ
🔴İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ
🔴FABRİKA TEMİZLİĞİ
🔴DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
🔴YANGIN SONRASI TEMİZLİĞİ
🔴SU BASKINI TEMİZLİĞİ
🔴RESİDENCE TEMİZLİĞİ
🔴OTEL TEMİZLİĞİ
🔴CAFE BAR TEMİZLİĞİ
🔴İBADETHANE TEMİZLİĞİ
🔴KOLTUK YIKAMA HİZMETİ
Karşıyaka Temizlik Şirketi ayrıca günlük temizlik,  haftalık temizlik,  aylık temizlik hizmetlerinde rutin olarak daimi şekilde şirketimizi tercih ettiğinizde üyelik sistemi gerceklestirip sizlere %25 lik indirimli temizlik hizmeti vermektedir.
Hala üye olamadiysaniz bu fırsat kaçmaz diyorsanız hemen bizi arayıp detayları öğrenin ve üyeliğinizi gerceklestirelim……
Temizlikte kalite ve hijyense istediğiniz Karşıyaka Temizlik Şirketlerini tercih ediniz…
Telefon:    0 232 362 01 00

Karşıyaka Temizlik Ne Yapar

Karşıyaka Temizlik Şirketi, temizlik sektöründe uzun yıllardır kendini kanıtlamış kurumsal bir temizlik firmasıdır. Karşıyaka Temizlik Şirketlerini diğer ev temizlik şirketlerinden ayıran en önemli özelliği alanında İzmir’de  “ÜSTÜN KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETİ ” ödülünü alan tek Temizlik Şirketi olmasıdır.
✔MİSYONUMUZ
 Karşıyaka Temizlik Firmaları olarak temizlik için gerekli SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı temizlik ürünleri  ile kâr değil sağlığınızı ön planda tutuyoruz. Uygun Fiyatlı Temizlik de son sistem teknolojik temizlik aparat ve makineleri ile sorunsuz, memnuniyet odaklı çalışma prensibimizi amaç edindik.
✔VİZYONUMUZ
Karşıyaka Temizlik Hizmetleri kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir temizlik firmasıdır. Amacımız sadece ev temizliklerinde sizlere destek olduğumuz gibi zorlu teferruatlı durumlarda da düşünmeden tereddüt etmeden firmamızı tercih etmenizdir. Bu anlamda her türlü temizlik durumlarına hazır ve deneyimine sahip ekiplerle hizmet vermeyi vizyon edindik. Karşıyaka da ev temizliklerinde tadilatlı ev, işyeri temizliğinden,  yüksek dış cephe temizliğine yani Endüstriyel temizlik hizmetlerinde de sizlere detaylı temizlik hizmeti vermekteyiz. ..
Adres: Bostanlı Mah 6440/2 Sokak no 32/A  Karşıyaka / İzmir

Telefon:    0 232 362 01 00

Telefon2:  0 232 362 18 58

Gsm : 0 532 513 10 99

Website:  www.karsiyakatemizlik.com
Email:  egemtemizlik@hotmail.com
Çalışma Saatlerimiz: Pzt. – Paz.: 08:00 – 20:00