Hakkımızda

Egem Temizlik Karşıyaka olarak İzmir de güvenilir bir Temizlik Şirketi olmak temel misyonumuzdur.

Müşterilerimizin Karşıyaka temizlik şirketinden Satın aldığı Hizmetin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Çünkü bu hem verdiğimiz hizmetin onaylanması, hem de çevresine bizi tavsiye edebilecek müşterilerimize referans kaynağı demektir.

Biz işimizi ciddiye alıyoruz.

Sizden ricamız İzmir Temizlik Şirketleri arasında firma ararken lütfen detaylı araştırınız. Örneğin firmamız hakkında merak ettiklerinizi Google arama çubuğuna Egem Temizlik yazarak, hakkımızda ki, tüm dökümana ulaşabilirsiniz. Sabit telefonu ve iş yeri adresi dahi olmayan firmalara güvenmeyiniz.

Bu önlemler sonradan çıkabilecek tatsız durumları önlemek içindir. Bireysel ve kurumsal her türlü temizlik işleriniz bizi güvenle arayabilirsiniz.

Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İşyeri Temizliği, İnşaat Temizliği, tüm kurumsal temizlik işleriniz için buradayız .  Karşıyaka Egem Temizlik

Firmamıza Ulaşın – Karşıyaka Temizlik Şirketleri
Sizde temizlik hizmetleri yaptırmak istiyorsanız, İzmir Ev Temizliği Firmaları içerisinde kalite ve profesyonel çalışma sistemi ile kendini kanıtlamış firmamıza aşağıda ki telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman olan eğitimli Çalışanlarımız size birinci sınıf bir temizlik hizmeti sunacaklardır. Aradığınızda temizlik yapılacak alan hakkında mutlaka detaylı bilgi veriniz. Verdiğiniz bilgiye göre firma temsilcimiz, size en uygun ve en ekonomik çözümü önerecektir. Bizi İzmir’in ve Karşıyaka nın her yerinden olduğu gibi, çevre il ve ilçelerden de kesintisiz arayabilirsiniz. İzmir’in kaliteli Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Grubu olarak tüm temizlik faaliyetleriniz için hizmetinizdeyiz.

Arayın, temizlik işleriniz bize, vaktiniz size kalsın!

0.232. 362 01 00